Het stageproces evalueren
Veel stage-, afstudeer- en exchangeprocessen kennen een evaluatiestap: Je wilt van een aantal betrokkenen hun mening weten over de gevolgde gang van zaken. En dat wil je integraal opnemen in het proces: al dan niet verplicht wil je vanuit OnStage sturen op de evaluaties.
Dat kan ook, zowel met een geïntegreerde enquête-module (“OnQuest”) als met andere (online) enquête-tools – zij het dat met de laatste de integratie minder ver gaat. Welke keuze binnen OnStage past het beste bij jouw wensen voor het afnemen van een enquête? En wat zijn methoden om de respons te verhogen? De antwoorden op deze vragen komen aan bod tijdens deze training.
Wat kun je na deze training?
Op basis van de enquête-tool die de school gekozen heeft of nog gaat kiezen, kan je de evaluaties zo goed mogelijk integreren in het stage- of afstudeerproces in OnStage.
Duur, locatie en datum
Kosten
Kosten worden achteraf per factuur in rekening gebracht.
Inclusief
• Naslagwerk